قوانین کلی رویداد ها

در رویدادها هر بازیکنی که بیشترین سرمایه را در این برده باشد امتیاز بالاتری کسب می‌کند و برنده جایزه فصل می‌شود. رده‌بندی بین همه بازیکنان شرکت کننده در رقابت انجام می‌گیرد. برای دادن فرصت رقابت به بازیکنانی که دیرتر به مسابقات وارد می‌شوند و همچنین جلوگیری از رقابت غیرمنصفانه قوانینی به شرح زیر معین شده‌اند.

1  هر بازیکن به ازای هر روز در رویداد میتواند تعداد محدودی بازی که در قوانین خاص اون رویدادمشخص می شود بازی انجام دهد. و تعداد بازی‌های باقی‌مانده برای روزهای بعد محفوظ است. مثلاً اگر بازیکنی 4 روز هیچ مسابقه‌ای ندهد و روز پنجم وارد مسابقات شود، قادر به انجام تمان بازی های آن 4 روز در روز پنجم است.

2  بازیکنان مجاز به استفاده از مربی در لیگ هستند. و امتیازات اضافی کسب شده به واسطه مربی در امتیاز بازیکن در لیگ حساب می‌شوند.

3   بازیکنی که 3 بار در اوایل هر مسابقه ترک زمین کند به اندازه 3 برابر ورودی مسابقه از امتیازاتش در لیدربرد کم می‌شود. البته این بازی برای حریف نیز بی‌اثر در نظر گرفته می‌شود. یعنی نه به امتیازات او اضافه می‌شود و نه از سهمیه تعداد بازی‌های روزانه‌اش کم می‌شود. ورودی کسر شده نیز به او بازگردانده می‌شود.

4   بردهای متوالی در لیگ در امتیاز کسب شده در لیدربرد تاثیر دارند. هرچه تعداد بردهای متوالی در لیگ بیشتر باشد امتیاز کسب شده نیز بالاتر خواهد بود. البته بردهای متوالی بیش از 8 امتیاز را بالاتر نمی‌برند و هر زمان که بازیکن ببازد ضریب برد متوالی صفر می‌شود. این باعث می‌شود بازیکنانی که بهتر بازی می‌کنند سریع‌تر رشد کنند. حتی بازیکنانی که دیرتر از بقیه وارد مسابقات می‌شوند نیز با بازی خوب می‌توانند به بقیه برسند. این قانون فقط شامل بردهای متوالی در لیگ می‌شود نه مسابقات عادی و خارج از لیگ. مورد دیگر اینکه این ضریب در کسب امتیاز مقابل ربات‌ها بی‌تاثیر است، هرچند که با باخت در مقابل ربات نیز ضریب صفر می‌شود. در قسمت لیدربرد که در بالا و سمت چپ صفحه قرار دارد، می‌توانید وارد رده بندی جام شوید و امتیاز و جایگاه خود را بین بقیه بازیکنان ببینید. در رده تیم‌ها نیز می‌توانید امتیاز کلی تیم مورد علاقه خود را نسبت به تیم‌های دیگر ببینید. هر برد یک امتیاز به امتیازات تیم مورد علاقه‌تان اضافه می‌کند.

5   بازیکنی که در نام کاربری خود از الفاظ ناپسند استفاده کند از رقابت حذف خواهد شد.

 

6  اگر در هر مرحله قبل از اهدای جوایز مشخص شود بازیکنی با هک کردن یا روش‌های غیرمجاز دیگر قوانین بازی منصفانه را زیر پا گذاشته است، از لیگ خارج می‌شود. توجه داشته باشید معیار تشخیص بازی غیر منصفانه مسئولین بازی هستند و درصورت تشخیص این مورد نفر بعدی رده‌بندی به جای فرد خاطی جایزه را می‌برد.

 

از نظر خود صرف نظر کنید

لطفا نام خود را وارد نمایید
لطفا نظر خود را وارد کنید